19-kw-gholf-6

W miniony piątek, rywalizacją PAGC Spring Classic Tournament zainagurowany został polonijny sezon golfowy. 7. edycję  zawodów organizowanych przez Polish American Golf Club Chicago wygrał Artur Rogowski. Drugie miejsce zajął Mark Bidus, na najniższym stopniu podium zwycięzców stanął Ukrainiec Anatoly Holovy.

Organizatorzy turnieju z Markiem Plackiem na czele gorąco dziękują sponsorom turnieju, a przede wszystkim Tomowi Startekowi oraz Marianowi Nowackiemu (Sobieski Vodka), a także NCIB Insurance. W zawodach bardzo licznie reprezentowane były dwa inne polonijne kluby golfowe z “Wietrznego Miasta”: Podhale Golf Club i Polonia GC.

Do zabaczenia na kolejnych zawodach polonijnych golfistów, których notabene z każdym rokiem jest coraz liczniejsze grono.